Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Okręt Rzymu

John Stack

okret-rzymu

Pierwszy tom serii Masters of the Sea powieści historycznych z czasów starożytnego Rzymu. Rzym i Kartagina zmierzają ku nieuchronnemu starciu. Attyk kapitan jednego z okrętów należących do niewielkiej floty Rzymu pochodzi z greckiej rodziny rybackiej. Centurion Septymus doświadczony dowódca który trafił na jego okręt pochodzi z tradycyjnego wojskowego rodu. Przymierze tych dwóch silnych osobowości nie zapowiadało się na łatwe lecz pojawienie się groźnej kartagińskiej floty zmusza ich do współpracy. Attyk jeden z niewielu doświadczonych żeglarzy Rzymu trafia niespodziewanie w środek bezwzględnego starcia obu potęg. Rzym musi szybko zbudować flotę lecz czeka go wiele przeszkód polityczne animozje opór legionów wobec rozbudowy sił morskich uprzedzenia względem wszystkich którzy urodzili się poza Wiecznym Miastem. Wróg jest potężny doświadczony i zdeterminowany aby rządzić na morzach. Czy Attykowi i rzymskiej flocie której załogę stanowią świeżo zaciągnięci żeglarze i niechętni legioniści uda się przechytrzyć i rozgromić wroga Okręt Rzymu to książka pełna wspaniałych bitew morskich i mocno zarysowanych postaci opisująca konflikt dwóch potężnych imperiów. Pierwsza część cyklu Władcy mórz autorstwa błyskotliwego nowego autora z pewnością znajdzie uznanie u miłośników powieści Bernarda Cornwella i Harry ego Sidebottoma.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów