Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Konkursy

KONKURS: Złowrogie morze

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Złowrogie morze” Adriana Goldsworthy’ego, drugiego tomu trylogii „Vindolanda”. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Złowrogie morze

KONKURS: Pastuch panem Rzymu

Do wygrania 3 ebooki „Pastuch panem Rzymu” Łukasza Ścisłowicza. Odkryj kulisy dworskich intryg, które oddały władzę w ręce Heliogabala, Aleksandra Sewera i Maksymina Traka. Ebook jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Pastuch panem Rzymu

KONKURS: Wojna gallicka

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Wojna gallicka” Juliusza Cezara, przetłumaczoną przez Eugeniusza Konika i Wandę Nowosielską. Pozycję należy polecić każdemu, kto ceni dobrą i wartościową literaturę oraz pasjonuje się historią. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Wojna gallicka

KONKURS: Vindolanda

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Vindolanda” Adriana Goldsworthy’ego, której akcja toczy się w roku 98 n.e. i opowiada o obronie północnych granic Imperium. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Vindolanda

KONKURS: Lew

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Lew” Conna Igguldena, której akcja toczy się w starożytnej Grecji i przedstawia starcie Greków z Persami. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Lew

KONKURS: Jak przeżyć w… starożytnym Rzymie

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Jak przeżyć w… starożytnym Rzymie”. Pozycja to ciekawa propozycja dla młodszych Czytelników, będąca swoistym podręcznikiem, jak przetrwać w antycznym Rzymie. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Jak przeżyć w... starożytnym Rzymie

KONKURS: Orły imperium. Tom 19

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Orły imperium. Tom 19”. Pozycja to kolejna część popularnego powieści o przygodach trybuna Katona i centuriona Makrona. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Orły imperium. Wygnańcy Rzymu

KONKURS: Tu jest Grecja!

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Tu jest Grecja! Antyk na nasze czasy”. Pozycja ma na celu lepsze zrozumienie świata greckiego i poznanie sposobów, w jaki radzili sobie oni w czasie kryzysów. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Tu jest Grecja! Antyk na nasze czasy

KONKURS: Komplet „Rok czterech cesarzy” i „Most Mulwijski”

Do wygrania komplet książek Damiana Waszaka, tj. „Rok czterech cesarzy” i „Most Mulwijski”. Książki opisują ważne wydarzenia w historii cesarstwa rzymskiego. Komplet książek jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Rok czterech cesarzy

KONKURS: Wojna peloponeska

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Wojna peloponeska”. Pozycja to klasyczne dzieło starożytnej historiografii greckiej. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Wojna peloponeska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów