Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Konkursy

KONKURS: Wyprawa Cyrusa

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Wyprawa Cyrusa” autorstwa Ksenofonta – greckiego pisarza, a przede wszystkim żołnierza i jednego z wodzów tzw. „wyprawy 10 tysięcy Greków”. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Wyprawa Cyrusa

KONKURS: O języku łacińskim

Do wygrania 3 egzemplarze książki „O języku łacińskim. Tom II” autorstwa Marka Terencjusza Warrona, w tłumaczeniu Bartosza J. Kołoczka. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

O języku łacińskim. Tom II

KONKURS: Ku chwale Rzymu

Do wygrania 3 egzemplarze nowego wydania książki „Ku chwale Rzymu. Wojownicy Imperium”. Jest to pozycja ukazująca aspekt wojskowości armii rzymskiej oraz starająca się przedstawić Rzymian jako pojedynczych wojowników. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Ku chwale Rzymu

KONKURS: Żołnierz cesarza

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Żołnierz cesarza”, powieści historycznej, która opowiada o życiu fikcyjnego bohatera – Kasjusza Arianusa, rzymskiego żołnierza, który zdemaskował spisek Plautianusa za panowania cesarza Septymiusza Sewera oraz wziął udział w kampanii wojennej w Brytanii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Żołnierz cesarza

KONKURS: Bramy Aten

Do wygrania 3 egzemplarze powieści historycznej „Bramy Aten”. Jest to pierwszy tom „Ateńczyka” – nowej trylogii autora bestsellerowych powieści o Juliuszu Cezarze z serii „Imperator” oraz Sokoła spartańskiego. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Bramy Aten

KONKURS: Srebrzysty blask

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Srebrzysty blask”, najnowszej powieści historycznej toczącej się w czasach antycznego Rzymu. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Srebrzysty blask

KONKURS: Kleopatra. Królowa

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Kleopatra. Królowa, która rzuciła wyzwanie Rzymowi i zdobyła wieczną sławę”. Główną bohaterką tej opowieści jest Kleopatra, ostatnia królowa hellenistycznego Egiptu, kobieta o nieprzeciętnej urodzie, inteligencji i ambicjach, polityk i strateg wojenny. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Kleopatra. Królowa, która rzuciła wyzwanie Rzymowi i zdobyła wieczną sławę

KONKURS: Mitologia Północy a chrześcijaństwo

Do wygrania 5 egzemplarzy książki „Mitologia Północy a chrześcijaństwo. Funkcjonowanie wybranych elementów przedchrześcijańskich mitów w średniowiecznej kulturze chrześcijańskiej”, która skupia się na związkach między chrześcijaństwem a pogaństwem w średniowiecznej Skandynawii. Pozycja jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Mitologia Północy a chrześcijaństwo. Funkcjonowanie wybranych elementów przedchrześcijańskich mitów w średniowiecznej kulturze chrześcijańskiej

KONKURS: Liwia. Matka bogów

Do wygrania 3 egzemplarze książka Liwia. Matka bogów. Pozycja to pasjonująca epicka opowieść o burzliwej i pełnej zawirowań młodości jednej z najsłynniejszych kobiet starożytnego świata. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Liwia. Matka bogów

KONKURS: Palmyra, której już nie ma

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Palmyra, której już nie ma”, która opowiada o mieście, które powstało i rozwinęło się w szczególnym dialogu koczowników, ludzi pustyni, z osiadłymi rolnikami uprawiającymi ziemię. Pozycja jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Palmyra, której już nie ma

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów