Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Konkursy

KONKURS: Lew

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Lew” Conna Igguldena, której akcja toczy się w starożytnej Grecji i przedstawia starcie Greków z Persami. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Lew

KONKURS: Jak przeżyć w… starożytnym Rzymie

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Jak przeżyć w… starożytnym Rzymie”. Pozycja to ciekawa propozycja dla młodszych Czytelników, będąca swoistym podręcznikiem, jak przetrwać w antycznym Rzymie. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Jak przeżyć w... starożytnym Rzymie

KONKURS: Orły imperium. Tom 19

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Orły imperium. Tom 19”. Pozycja to kolejna część popularnego powieści o przygodach trybuna Katona i centuriona Makrona. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Orły imperium. Wygnańcy Rzymu

KONKURS: Tu jest Grecja!

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Tu jest Grecja! Antyk na nasze czasy”. Pozycja ma na celu lepsze zrozumienie świata greckiego i poznanie sposobów, w jaki radzili sobie oni w czasie kryzysów. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Tu jest Grecja! Antyk na nasze czasy

KONKURS: Komplet „Rok czterech cesarzy” i „Most Mulwijski”

Do wygrania komplet książek Damiana Waszaka, tj. „Rok czterech cesarzy” i „Most Mulwijski”. Książki opisują ważne wydarzenia w historii cesarstwa rzymskiego. Komplet książek jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Rok czterech cesarzy

KONKURS: Wojna peloponeska

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Wojna peloponeska”. Pozycja to klasyczne dzieło starożytnej historiografii greckiej. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Wojna peloponeska

KONKURS: Mity, potwory i awantury starożytnej Grecji

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Mity, potwory i awantury starożytnej Grecji”. Pozycja to opowieść o antycznych mitach, przedstawiona w formie komiksu i dedykowana najmłodszym. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Mity, potwory i awantury starożytnej Grecji

KONKURS: Buntownik

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Buntownik”. Pozycja to ostatni tom przygód rzymskiego żołnierza Corvusa. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Buntownik

KONKURS: Spotkania z Petroniuszem

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Spotkania z Petroniuszem”. W pozycji Aleksander Krawczuk swoim zwyczajem, łączy czasy starożytności ze współczesnością, wplatając w to także wątki autobiograficzne. W tej pozycji prof. Krawczuk oddaje hołd swojemu „wybawicielowi” z czasów II wojny światowej – Petroniuszowi. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Spotkania z Petroniuszem

KONKURS: Rzym, Kościół, cesarze

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Rzym, Kościół, cesarze”. Pozycja to trylogia złożona z części „Konstantyn Wielki”, „Ród Konstantyna” i „Julian Apostata”, stanowi panoramiczny obraz imperium rzymskiego w III i IV wieku. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Rzym, Kościół, cesarze

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów