Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Konkursy

KONKURS: Upadek Kartaginy

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Upadek Kartaginy”. Książka żywo i barwnie przedstawia trzy rundy sławnego pojedynku między Rzymem i jego wielkim afrykańskim rywalem o panowanie w basenie śródziemnomorskim. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Upadek Kartaginy

KONKURS: Constantine at the Bridge

Do wygrania egzemplarz książki „Constantine at the Bridge” autorstwa Stephena Dando-Collinsa – australijskiego pisarza, który tym razem skupił się na przedstawieniu bitwy przy moście Mulwijskim i jego konsekwencjach. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Constantine at the Bridge

KONKURS: Wyprawa Cyrusa

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Wyprawa Cyrusa” autorstwa Ksenofonta – greckiego pisarza, a przede wszystkim żołnierza i jednego z wodzów tzw. „wyprawy 10 tysięcy Greków”. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Wyprawa Cyrusa

KONKURS: O języku łacińskim

Do wygrania 3 egzemplarze książki „O języku łacińskim. Tom II” autorstwa Marka Terencjusza Warrona, w tłumaczeniu Bartosza J. Kołoczka. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

O języku łacińskim. Tom II

KONKURS: Ku chwale Rzymu

Do wygrania 3 egzemplarze nowego wydania książki „Ku chwale Rzymu. Wojownicy Imperium”. Jest to pozycja ukazująca aspekt wojskowości armii rzymskiej oraz starająca się przedstawić Rzymian jako pojedynczych wojowników. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Ku chwale Rzymu

KONKURS: Żołnierz cesarza

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Żołnierz cesarza”, powieści historycznej, która opowiada o życiu fikcyjnego bohatera – Kasjusza Arianusa, rzymskiego żołnierza, który zdemaskował spisek Plautianusa za panowania cesarza Septymiusza Sewera oraz wziął udział w kampanii wojennej w Brytanii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Żołnierz cesarza

KONKURS: Bramy Aten

Do wygrania 3 egzemplarze powieści historycznej „Bramy Aten”. Jest to pierwszy tom „Ateńczyka” – nowej trylogii autora bestsellerowych powieści o Juliuszu Cezarze z serii „Imperator” oraz Sokoła spartańskiego. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Bramy Aten

KONKURS: Srebrzysty blask

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Srebrzysty blask”, najnowszej powieści historycznej toczącej się w czasach antycznego Rzymu. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Srebrzysty blask

KONKURS: Kleopatra. Królowa

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Kleopatra. Królowa, która rzuciła wyzwanie Rzymowi i zdobyła wieczną sławę”. Główną bohaterką tej opowieści jest Kleopatra, ostatnia królowa hellenistycznego Egiptu, kobieta o nieprzeciętnej urodzie, inteligencji i ambicjach, polityk i strateg wojenny. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Kleopatra. Królowa, która rzuciła wyzwanie Rzymowi i zdobyła wieczną sławę

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów