Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Prześlij wpis

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Zapraszam do dzielenia się wiedzą poprzez podsyłanie tekstów poświęconych historii starożytnego Rzymu lub powiązanych (chociaż w minimalnym stopniu) z jego dziejami. Pracę można wysłać przy pomocy poniższego formularza lub na adres mailowy: kontakt@imperiumromanum.pl.

Z racji na fakt, że portal działa w dwóch wersjach językowych, zachęcam także do podsyłania tłumaczenia wpisu w języku angielskim (o ile to oczywiście możliwe). Koniecznie proszę zapoznać się z wymaganiami edytorskimi.


  IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

  Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

  Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

  Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

  Dowiedz się więcej!

  Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

  Losowa ciekawostka

  Losowa ciekawostka

  Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

  Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

  Zapisz się do newslettera!

  Zapisz się do newslettera

  Księgarnia rzymska

  Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

  Zajrzyj do księgarni

  Księgarnia rzymska

  Raport o błędzie

  Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów