Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Prześlij wpis

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Zapraszam do dzielenia się wiedzą poprzez podsyłanie tekstów poświęconych historii starożytnego Rzymu lub powiązanych (chociaż w minimalnym stopniu) z jego dziejami. Pracę można wysłać przy pomocy poniższego formularza lub na adres mailowy: [email protected].

Z racji na fakt, że portal działa w dwóch wersjach językowych, zachęcam także do podsyłania tłumaczenia wpisu w języku angielskim (o ile to oczywiście możliwe). Koniecznie proszę zapoznać się z wymaganiami edytorskimi.


  IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

  Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

  Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

  Nowości ze świata antycznego Rzymu

  Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

  Zapisz się do newslettera!

  Księgarnia rzymska

  Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

  Zajrzyj do księgarni

  Raport o błędzie

  Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów