Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wesprzyj!

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM
Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Drodzy Czytelnicy! Od ponad 15 lat portal IMPERIUM ROMANUM istnieje i rozwija się tylko i wyłącznie po to, aby wiedza o historii antycznego Rzymu mogła być dostępna dla wszystkich. Dostęp do bazy artykułów jest całkowicie darmowy i autor nigdy nie pozwoli sobie, by od Czytelników były pobierane opłaty. Właściciel portalu poświęca mnóstwo czasu, aby wiedza była przekazywana przystępnie, a Czytelnicy byli usatysfakcjonowani.

Należy nadmienić, że dużym wsparciem jesteście właśnie Wy sami – podsyłacie materiały, piszecie artykuły, wskazujecie błędy, opiniujecie, wspieracie finansowo. Dzięki tym wszystkim działaniom IMPERIUM ROMANUM rozwija się znacznie dynamiczniej. Obecnie istnieją poważne plany na przyszłość: strona ma się rozwijać szybciej, a baza wiedzy poszerzać. Ponadto pojawił się ambitny pomysł przetłumaczenia portalu na język angielski, aby zdobyć większą rzeszę odbiorców. Rodzą się także plany uruchomienia Forum dla pasjonatów antycznego Rzymu.

W tym wszystkim niezwykle potrzebne jest Wasze wsparcie. Istnieje wiele sposobów, aby móc dołożyć swoją cegiełkę przy budowie największego w historii portalu o antycznym Rzymie! O to one:

Wspomóż finansowo

Zasoby portalu są w pełni dostępne dla wszystkich, i to zupełnie za darmo. Autor poza swoim wolnym czasem inwestuje w stronę także własne pieniądze, m.in. na: serwer, wsparcie techniczne. Jeżeli masz możliwość finansowego wsparcia dla dalszego rozwoju IMPERIUM ROMANUM – choćby najmniejszą kwotą – będę bardzo zobowiązany. (więcej)

Zachęcam także do objęcia portalu patronatem. (więcej)

Promuj stronę

Polub stronę lub udostępnij/obserwuj fanpage za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Wykop lub Instagram. W ten sposób uda mi się dotrzeć do większego kręgu odbiorców.
Promuj stronę wśród znajomych osób, które mogłyby zechcieć podjąć współpracę z IMPERIUM ROMANUM.

Napisz i podeślij pracę

Jeśli masz jakiś artykuł lub pracę o antycznym Rzymie, którą chciałbyś się podzielić i upublicznić, nie ma nic prostszego jak podesłać mi pracę. Naturalnie zamieszczę (jeśli sobie życzysz) Twoje autorstwo i dam szansę innym skorzystać z Twojej wiedzy. Zachęcam także do zapoznania się z wymaganiami edytorskimi.

Opiniuj i pomagaj

Napisz na maila z radą co zmienić. Oceń stronę, podpowiedz co poprawić, aby strona była jeszcze lepsza. Może znalazłeś błąd – daj znać! Ogrom materiałów niestety powoduje, że w treści zdarzają się lapsusy językowe czy „czeskie błędy”. Każda rada zostanie rozpatrzona, przeanalizowana i nie pozostawiona bez odpowiedzi i podziękowania.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów