Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Prawo Koloseum

Daniel Levin

Prawo Koloseum

Znakomity thriller historyczny osnuty wokół dziejów menory siedmioramiennego świecznika ze złota opisanej w biblijnej Księdze Wyjścia. Święty artefakt przepadł bezpowrotnie w trakcie żydowskiego powstania przeciwko Rzymowi w 70 roku naszej ery… Jonathan Marcus młody amerykański prawnik niegdyś obiecujący doktor wydziału historii starożytnej Akademii Amerykańskiej w Rzymie wpada na trop przestępczej działalności archeologicznej. Tajne i niezgodne z prawem badania trwają nie tylko w podziemiach rzymskiego Koloseum ale również w Jerozolimie pod powierzchnią Wzgórza Świątynnego. Jonathan poświęcił lata badań na oczyszczenie z zarzutów powszechnie uważanego za zdrajcę Józefa Flawiusza – żydowskiego historyka który trafił w rzymską niewolę. Zdaniem Marcusa Flawiusz nie był zdrajcą ale strażnikiem menory i oddał się w ręce wrogów po to tylko by pilnować relikwii. Teraz Jonathan podejrzewa że przywódca szajki przestępców Arab o pseudonimie Salah ad-Din jest bliski dokonania wiekopomnego odkrycia… Młody prawnik i jego dawna miłość specjalistka ONZ w dziedzinie konserwacji zabytków Emili Travia ruszają tropem przestępcy. Przeciwko nim stają nie tylko bezwzględni przestępcy ale również skorumpowana włoska policja. Jonathan i Emili nie przypuszczają że tropić Salaha wikłają się w międzynarodowy spisek którego korzenie sięgają II wojny światowej.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów