Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Prawo Koloseum

Daniel Levin

Prawo Koloseum

Znakomity thriller historyczny osnuty wokół dziejów menory siedmioramiennego świecznika ze złota opisanej w biblijnej Księdze Wyjścia. Święty artefakt przepadł bezpowrotnie w trakcie żydowskiego powstania przeciwko Rzymowi w 70 roku naszej ery… Jonathan Marcus młody amerykański prawnik niegdyś obiecujący doktor wydziału historii starożytnej Akademii Amerykańskiej w Rzymie wpada na trop przestępczej działalności archeologicznej. Tajne i niezgodne z prawem badania trwają nie tylko w podziemiach rzymskiego Koloseum ale również w Jerozolimie pod powierzchnią Wzgórza Świątynnego. Jonathan poświęcił lata badań na oczyszczenie z zarzutów powszechnie uważanego za zdrajcę Józefa Flawiusza – żydowskiego historyka który trafił w rzymską niewolę. Zdaniem Marcusa Flawiusz nie był zdrajcą ale strażnikiem menory i oddał się w ręce wrogów po to tylko by pilnować relikwii. Teraz Jonathan podejrzewa że przywódca szajki przestępców Arab o pseudonimie Salah ad-Din jest bliski dokonania wiekopomnego odkrycia… Młody prawnik i jego dawna miłość specjalistka ONZ w dziedzinie konserwacji zabytków Emili Travia ruszają tropem przestępcy. Przeciwko nim stają nie tylko bezwzględni przestępcy ale również skorumpowana włoska policja. Jonathan i Emili nie przypuszczają że tropić Salaha wikłają się w międzynarodowy spisek którego korzenie sięgają II wojny światowej.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów