Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Rzymska Armia. Legiony, wojny, kampanie

Nigel Rodgers

Rzymska Armia. Legiony, wojny, kampanie

Odkryj czasy kiedy cesarstwo rzymskie władało światem dzięki potędze swojej armii. Poznaj prawdziwą historię legionistów centurionów fortec podbojów i kampanii. Ponad 200 fotografii rysunków map i planów bitew – oto wspaniale zilustrowana historia cesarstwa rzymskiego. 24 specjalnie sporządzone plany bitew oraz mapy – przejrzyście i szczegółowo objaśniające wojskowe kampanie Rzymu. Doświadczeni historycy wyczerpująco przedstawiają wojskowe techniki strategię operacje i ćwiczenia rzymskiej armii. Odkryj silne i słabe strony cesarstwa rzymskiego w opowieści ukazującej historię tworzenia i schyłku jego potęgi. Szczegółowa historia wszystkich najważniejszych wojen od Juliusza Cezara i Augusta po Trajana Hadriana i Konstantyna.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów