Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

XIV urodziny IMPERIUM ROMANUM!

XIV urodziny IMPERIUM ROMANUM!
XIV urodziny IMPERIUM ROMANUM!

Portal IMPERIUM ROMANUM obchodzi swoje XIV urodziny. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę olbrzymie osiągnięcie i powód do dumy. Zwłaszcza, że mimo upływających lat witryna nie „dziadzieje”, ale stale się rozwija i odpowiada na potrzeby Czytelników.

Kiedy w 2004 roku rozpoczynałem małymi krokami tworzenie strony, bez większej wiedzy w dziedzinie HTML czy CSS, w żadnym wypadku nie myślałem, że uda się stworzyć takie olbrzymie dzieło (więcej o historii portalu). Ponad 3000 unikalnych wpisów,  5000 aktywnych dziennych sesji, ~15 tysięcy polubień na Facebook’u, ~250 obserwujących na Google Plus, ~320 obserwujących na Twitterze, ~900 obserwujących na WYKOP,  ~1200 odbiorców newslettera; ponad 12 tysięcy osób w OneSignal. Liczby same za siebie mówią, jak dużo osób jest zainteresowanych światem antycznych Rzymian oraz starożytnością.

Oczywistym jest, że gdyby nie wy Czytelnicy ten portal nie miałby żadnego większego sensu. Tworzę go dla Was, jednocześnie też realizując swoją pasję i chęć dzielenia się ciekawostkami, odkryciami, treściami. Dziękuję, że z taką chęcią śledzicie wpisy IMPERIUM ROMANUM na portalu i kanałach społecznościowych.

W dalszym ciągu szukam sposobów na zaproponowanie Wam jeszcze więcej unikalnych materiałów. Staram się współpracować z wydawnictwami, aby na bieżąco podsyłać nowości wydawnicze oraz oferować możliwość udziału w konkursach z ciekawymi nagrodami.

Co więcej, dzięki Patronom mam możliwość intensywnego rozwoju portalu i realizowania założonych planów. W tej chwili intensywnie pracuję nad przygotowaniem portalu do przejścia także na język angielski. Pewnym jednak jest to, że dzieło to będzie wymagało olbrzymich sum pieniężnych oraz czasu. Z pewnością Wasze dalsze wsparcie pozwoli mi skuteczniej realizować translację. Jeżeli chciałbyś mnie wesprzeć w tłumaczeniu obecnych treści lub wesprzeć finansowo będę bardzo wdzięczny.

Gratias ago! Roma Aeterna!

Jakub Jasiński

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów