Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Skradziono rzymską biżuterię w York

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Skradziono rzymską biżuterię w York
Skradziono rzymską biżuterię w York | Zdjęcie: NORTH YORKSHIRE POLICE

Policja w York (Anglia) upubliczniła nagranie z kamer, na którym widać dwóch mężczyzn, którzy ukradli ze sklepu m.in. rzymską biżuterię.

Do kradzieży doszło w The Red House Antique Centre. Rabusie zmusili obsługę sklepu do otwarcia gabloty, a następnie zrabowali duże ilości złotych oraz srebrnych przedmiotów. Wśród skradzionych skarbów są cenne, datowane na III wiek n.e., rzymskie kolczyki, naszyjnik i bransoletka.

Więcej w źródle.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów