Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Szkielety rodziny chroniącej się przed trzęsieniem ziemi

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Szkielety rodziny chroniącej się przed trzęsieniem ziemi
Szkielety rodziny chroniącej się przed trzęsieniem ziemi

Szkielety rodziny chroniącej się przed trzęsieniem ziemi. Pozostałości znaleziono w rzymskim domu w Kurion, na Cyprze. Odkrycia dokonali David oraz Noelle Soren w połowie lat 80. XX wieku.

Matka kurczowo trzyma dziecko, kiedy ojciec stara się chronić oboje przed spadającymi gruzami. Rodzina zginęła w wyniku trzęsienia ziemi, które nawiedziło region w roku 365 n.e.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów