Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wespazjan. Utracony orzeł Rzymu

Dwa egzemplarze IV tomu powieści historycznej Wespazjan. Utracony orzeł Rzymu, opowiadającej o Wespazjanie i jego drodze do władzy, to nagrody w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagród?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 17 października 2015 r.:

  • napisać lub podesłać pracę/artykuł tyczący się dowolnego tematu z zakresu historii antycznego Rzymu. Nie ma tutaj żadnego ograniczenia, co do ilości materiału. Zalecane jest jednak podanie bibliografii oraz grafik, które potem zostaną wykorzystane przy publikacji pracy na portalu (oczywiście za zgodą autora). Dwie najlepsze prace, według mojej indywidualnej oceny merytorycznej, zostaną nagrodzone książkami.

Prace należy przesłać na adres mailowy – w tytule maila proszę wpisać: „Konkurs: Wespazjan”.

Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo po zakończeniu konkursu.

Zwycięzcy:

  • Mariusz Graczyk
  • Bartosz Jaklik

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! Nagrody zostaną przesłane pocztą.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów