Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Dwunastu cezarów

Michael Grant

Dwunastu Cezarów

Wybitny angielski historyk Michael Grant zasłynął jako popularyzator historii i kultury świata antycznego. W Polsce ukazało się kilka jego prac Mity rzymskie Neron Gladiatorzy Miasta Wezuwiusza oraz Dzieje dawnego Izraela. Tematem niniejszej książki jest życie i kariera dwunastu cezarów starożytnego Rzymu – Juliusza Cezara i jego następców którzy władali gigantycznym imperium. Źródłem informacji historycznej są dla Granta nie tylko autorzy klasyczni lecz także oryginalne dokumenty – inskrypcje papirusy budowle dzieła sztuki i monety. Przedzierając się przez gąszcz przesądów plotek i legend narosłych wokół postaci słynnych władców autor śledzi ich drogę do zdobycia władzy losy kariery politycznej oraz życie prywatne.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów