Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Historia gospodarcza świata. Od paleolitu do czasów najnowszych

Rondo Cameron, Larry Neal

Historia gospodarcza świata. Od paleolitu do czasów najnowszych

Podręcznik akademicki dla wydziałów ekonomicznych i historycznych z zakresu historii gospodarczej świata myśli ekonomicznej i międzynarodowych stosunków gospodarczych. brbr Interesujący wykład z historii gospodarczej świata i międzynarodowych stosunków gospodarczych. Dobrze napisany logicznie skonstruowany nasycony szczegółami. Autorzy przedstawiają mechanizmy które wywołują zmiany w warunkach gospodarowania na przestrzeni dziejów. Traktują rozwój gospodarczy całościowo – od momentu pojawienia się człowieka do współczesności rozpad obozu socjalistycznego integracja Europy Zachodniej. brbr Prof. dr hab. Zbigniew Landau Szkoła Główna Handlowa

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów