Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Historia gospodarcza świata. Od paleolitu do czasów najnowszych

Rondo Cameron, Larry Neal

Historia gospodarcza świata. Od paleolitu do czasów najnowszych

Podręcznik akademicki dla wydziałów ekonomicznych i historycznych z zakresu historii gospodarczej świata myśli ekonomicznej i międzynarodowych stosunków gospodarczych. brbr Interesujący wykład z historii gospodarczej świata i międzynarodowych stosunków gospodarczych. Dobrze napisany logicznie skonstruowany nasycony szczegółami. Autorzy przedstawiają mechanizmy które wywołują zmiany w warunkach gospodarowania na przestrzeni dziejów. Traktują rozwój gospodarczy całościowo – od momentu pojawienia się człowieka do współczesności rozpad obozu socjalistycznego integracja Europy Zachodniej. brbr Prof. dr hab. Zbigniew Landau Szkoła Główna Handlowa

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów