Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Historia powszechna. Starożytność. Seria: Zrozumieć dzieje

Leszek Mrozewicz

Historia powszechna. Starożytność. Seria: Zrozumieć dzieje

Niniejsza książka traktuje o dziejach tego kręgu kulturowego, który legł u podstaw wykształcenia się pojęcia Europy i kultury europejskiej. Jest to krąg śródziemnomorski: od Zatoki Perskiej po Cieśninę Gibraltarską, od Wysp Brytyjskich, Alp i Dunaju po Afrykę Północną. Na tym obszarze powstawały najstarsze cywilizacje na Ziemi, których mniej lub bardziej bezpośrednio jesteśmy spadkobiercami. Formacja duchowa Europejczyka swymi korzeniami sięga wprost do czasów antycznych. Identyfikacja z dorobkiem Greków i Rzymian jest sprawą absolutnie oczywistą.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów