Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Historia Republiki Rzymskiej

Klaus Bringmann

Historia Republiki Rzymskiej

Historia Republiki Rzymskiej to książka, która obejmuje okres od początków Rzymu, aż po schyłek Republiki Rzymskiej, czyli od połowy VIII wieku do roku 27 przed Chr. Autor Klaus Bringmann należy do grona najwybitniejszych znawców dziejów rzymskich w nauce niemieckiej i światowej. Książka napisana językiem przystępnym przejrzyście jest podsumowaniem jego osiągnięć. Autorowi przyświeca wyraźna koncepcja by pokazać mechanizmy wzrostu Rzymu z małej osady następnie miasta-państwa do wielkiego światowego imperium. Jest to wykład oryginalny pokazujący dużą umiejętność autora dokonywania syntezy w sposób jasny i komunikatywny dla czytelnika.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów