Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Mitologia Greków i Rzymian. Lektura. Wydanie z opracowaniem

Barbara Ludwiczak

Mitologia Greków i Rzymian. Lektura. Wydanie z opracowaniem

W niezwykłym świecie mitycznej Hellady wszystko może się zdarzyć. Bogowie walczą o władzę Prometeusz stwarza człowieka i opiekuje się nim po lasach pląsają nimfy w czeluściach Etny Hefajstos wykuwa misterną biżuterię i straszliwą broń. Współistnieją miłość i nienawiść trwa rywalizacja o to kto potężniejszy silniejszy bardziej mężny piękniejszy mądrzejszy. Herosi staczają walki z potworami piękne kobiety rywalizują o kochanków. A nad wszystkim czuwają straszliwe mojry które wyznaczają każdemu jego los odmierzają każdą chwilę a potem jednym cięciem przecinają nić życia. Książka zawiera specjalną czcionkę ułatwiającą szybkie czytanie.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów