Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Mitologia Greków i Rzymian. Lektura. Wydanie z opracowaniem

Barbara Ludwiczak

Mitologia Greków i Rzymian. Lektura. Wydanie z opracowaniem

W niezwykłym świecie mitycznej Hellady wszystko może się zdarzyć. Bogowie walczą o władzę Prometeusz stwarza człowieka i opiekuje się nim po lasach pląsają nimfy w czeluściach Etny Hefajstos wykuwa misterną biżuterię i straszliwą broń. Współistnieją miłość i nienawiść trwa rywalizacja o to kto potężniejszy silniejszy bardziej mężny piękniejszy mądrzejszy. Herosi staczają walki z potworami piękne kobiety rywalizują o kochanków. A nad wszystkim czuwają straszliwe mojry które wyznaczają każdemu jego los odmierzają każdą chwilę a potem jednym cięciem przecinają nić życia. Książka zawiera specjalną czcionkę ułatwiającą szybkie czytanie.

Cena: 10,15 zł | Produkt jest dostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów