Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Niedościgniona Kleopatra

Irene Frain

Niedościgniona Kleopatra

Skazana na zapomnienie zyskała nieśmiertelność… Prawda o Kleopatrze i jej czasach. O Kleopatrze napisano wiele. Lecz jeszcze nikt nie stworzył tak fascynującego i wszechstronnego fresku biograficznego na jej temat. Oddzielając prawdę od legendy o ostatniej władczyni Egiptu autorka przedstawia całą panoramę ówczesnego świata – z historią i astrologią geografią i mitologią obyczajami i architekturą… Prowadzi nas przez labirynty spisków i uczuć opowiada o sztuce rządzenia i uwodzenia opisuje niebywałe bogactwo faraonów i szokujące podłości do jakich zdolna jest ludzka natura. Ta szeroko zakrojona opowieść zaczyna się od Aleksandra Wielkiego którego marzenie o stworzeniu silnego państwa chciała urzeczywistnić Kleopatra. Mieli jej w tym pomóc dwaj Rzymianie Juliusz Cezar i Marek Antoniusz.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów