Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Niedościgniona Kleopatra

Irene Frain

Niedościgniona Kleopatra

Skazana na zapomnienie zyskała nieśmiertelność… Prawda o Kleopatrze i jej czasach. O Kleopatrze napisano wiele. Lecz jeszcze nikt nie stworzył tak fascynującego i wszechstronnego fresku biograficznego na jej temat. Oddzielając prawdę od legendy o ostatniej władczyni Egiptu autorka przedstawia całą panoramę ówczesnego świata – z historią i astrologią geografią i mitologią obyczajami i architekturą… Prowadzi nas przez labirynty spisków i uczuć opowiada o sztuce rządzenia i uwodzenia opisuje niebywałe bogactwo faraonów i szokujące podłości do jakich zdolna jest ludzka natura. Ta szeroko zakrojona opowieść zaczyna się od Aleksandra Wielkiego którego marzenie o stworzeniu silnego państwa chciała urzeczywistnić Kleopatra. Mieli jej w tym pomóc dwaj Rzymianie Juliusz Cezar i Marek Antoniusz.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów