Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Opowieści celtyckie. Droga do władzy

Karolina Janowska

opowiesci-celtyckie-tom-iv-przymierze

Opowieści celtyckie. Droga do władzy to kontynuacja niesamowitych przygód Galvana Wercyngetoryksa i Juliusza Cezara Galvan po wieloletniej nauce wraca do domu aby objąć władzę nad krajem Arwernów. Wkrótce okazuje się że nie tylko jego status jest zagrożony ale również życie kiedy wychodzi na jaw że na czele morderców jego ojca stał stryj Cynnus który podczas nieobecności swego bratanka sprawował rządy w jego imieniu. Aby zdobyć władzę Galvan musi iść drogą którą wyznaczyła mu wiedźma Scatah i pokonać swego stryja a także związać się z kobietą której nie kocha. W Rzymie zaś Cezar sięga po najwyższą władzę i zostaje konsulem jednak jego prawdziwym celem nie jest konsulat ale znacznie większy zaszczyt. Drogę do sławy upatruje w zdobyciu Galii ale zanim to nastąpi będzie musiał zawrzeć sojusze niekoniecznie dla siebie korzystne i oddać w zamian za władzę najdroższą sobie istotę – własną córkę.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów