Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Religia Cesarstwa Rzymskiego

Tadeusz Zieliński

Religia cesarstwa rzymskiego, Tadeusz Zieliński

Niniejsza książka stanowi piątą część całości dzieła: „Religie świata antycznego”, które składa się z sześciu tomów. Tom I: „Religia starożytnej Grecji”, tom II: „Religia Hellenizmu”, tom III: „Hellenizm i judaizm”, tom IV: „Religia Rzeczypospolitej Rzymskiej”, tom V: „Religia cesarstwa rzymskiego”, tom VI: „Chrześcijaństwo antyczne”. To sześciotomowe dzieło, zapoczątkowane zostało w latach pierwszej, a ukończone w latach drugiej wojny światowej. Jest to „dzieło życia” Tadeusza Zielińskiego, jednego z największych przedstawicieli humanistyki polskiej, którego w swoim czasie porównywano nie bez racji z A. Brücknerem czy J. Lelewelem. Tom piąty sam autor określił w przedmowie jako „dziecię niedoli” z uwagi na specyficzne warunki, w jakich powstał.

Cena: 39,10 zł | Produkt jest dostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów