Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Religia Cesarstwa Rzymskiego

Tadeusz Zieliński

Religia cesarstwa rzymskiego, Tadeusz Zieliński

Niniejsza książka stanowi piątą część całości dzieła: „Religie świata antycznego”, które składa się z sześciu tomów. Tom I: „Religia starożytnej Grecji”, tom II: „Religia Hellenizmu”, tom III: „Hellenizm i judaizm”, tom IV: „Religia Rzeczypospolitej Rzymskiej”, tom V: „Religia cesarstwa rzymskiego”, tom VI: „Chrześcijaństwo antyczne”. To sześciotomowe dzieło, zapoczątkowane zostało w latach pierwszej, a ukończone w latach drugiej wojny światowej. Jest to „dzieło życia” Tadeusza Zielińskiego, jednego z największych przedstawicieli humanistyki polskiej, którego w swoim czasie porównywano nie bez racji z A. Brücknerem czy J. Lelewelem. Tom piąty sam autor określił w przedmowie jako „dziecię niedoli” z uwagi na specyficzne warunki, w jakich powstał.

Cena: 39,69 zł | Produkt jest dostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów