Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Sympozja kazimierskie poświęcone kulturze świata późnego antyku i wczesnego chrześcijaństwa. Tom V. Miejsca święte w epoce późnego antyku

Bożena Iwaszkiewicz-Wronikowska (red.)

Sympozja kazimierskie poświęcone kulturze świata późnego antyku i wczesnego chrześcijaństwa. Tom V. Miejsca święte w epoce późnego antyku

Redaktor tomu prezentuje materiały dwóch sympozjów, które odbyły się w Kazimierzu n. Wisłą, zorganizowanych przez Katedrę Historii Sztuki Starożytnej i Wczesnochrześcijańskiej KUL w roku 1995 i 1996. Pierwsze spotkanie zadedykowane zostało prof. Barbarze Filarskiej, a jego głównym tematem i przedmiotem dyskusji był proces powstawania świątyni chrześcijańskiej. Drugie sympozjum poświęcone było tematowi badań nad topografią świata wczesnochrześcijańskiego. Uczestniczyło w nim wielu przedstawicieli różnych środowisk naukowych Polski.

Cena: 60,28 zł | Produkt jest dostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów