Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Total War Rome. Zniszczyć Kartaginę

David Gibbins

David Gibbins, Total War Rome. Zniszczyć Kartaginę

JAK DALEKO POSUNIESZ SIĘ DLA DOBRA RZYMU Powieść zainspirowana bestsellerową grą strategiczną Total War Rome II i ściśle powiązana z jej wydaniem. Zniszczyć Kartaginę jest pierwszą z serii powieści rozgrywających się w tym zachwycającym rozmachem uniwersum. Rzym Macedonia Kartagina lata 168-146 p.n.e. Opowieść o losach młodych Rzymian w przełomowych dla republiki czasach. Kształceni w tajnej akademii chrzest bojowy przechodzą w bitwie pod Pydną stolicą Macedonii. Jednak prawdziwą przeszkodą dla nieograniczonej ekspansji Rzymu jest Kartagina od czasów zwycięstwa nad Hannibalem pozostawiona własnemu losowi. Przyjaźń miłość zdrada rzucone na barwnie nakreślone tło autentycznych wydarzeń z których najważniejsze – zburzenie Kartaginy – stanie się początkiem epoki wielkich podbojów i… wojny totalnej. Podróż do serca imperium glorii bitew i ponurej codzienności krwawych pobojowisk politycznych knowań najwspanialszych i najbardziej okrutnych chwil Rzymu trafi zarówno do graczy jak i miłośników dobrej literatury przygodowo-historycznej. Seria Total War jest w sprzedaży od 12 lat i do tej pory na świecie sprzedano ponad 12 milionów egzemplarzy różnych wersji tej gry oraz 7 milionów doładowań materiałów dodatkowych. David Gibbins ur. 1962 – kanadyjski autor siedmiu przygodowo-historycznych powieści bestsellerów New York Timesa oraz London Sunday Times wydanych w 30 krajach w łącznym nakładzie 2 milionów egzemplarzy. Z wykształcenia jest archeologiem. Jego hobby to nurkowanie.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów