Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Władca Rzymu

John Stack

Władca Rzymu

Młody grecki kapitan Attyk jest teraz dowódcą rozrastającej się fl oty rzymskiej blokującej port w pobliżu Tunisu. Rzymskie legiony ponoszą straszliwą porażkę w starciu z triumfującą armią kartagińską. Attyk i jego statki uciekają razem ze sporą częścią rzymskiej fl oty, ale zostają dogonieni przez Kartagińczyków. Attyk, który należy do garstki ocalałych, jest zmuszony zawieźć wieści o tych zdarzeniach do Rzymu i mimo woli daje się wciągnąć w polityczną zawieruchę. Zaczyna do niego docierać, że jako Grek nigdy nie zostanie zaakceptowany przez Rzymian i że wcale nie jest pewien, czy chce być Rzymianinem.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów