Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wojownik Rzymu cz. 6. Bursztynowy szlak

Harry Sidebottom

Wojownik Rzymu cz. 6. Bursztynowy szlak

Szósty tom serii Wojownik Rzymu o przygodach Balisty – postaci autentycznej najemnika na usługach imperium rzymskiego. Rok 264. Imperium rzymskie jest rozdarte na pół. Prowincje zachodnie – Galię Hiszpanię i Brytanię zajął uzurpator Postumus na równinach północnej Italii zaś zbierają się wojska cesarza Galiena. Balista wypełniając misję owianą aurą tajemnicy i podejrzeń podróżuje bursztynowym szlakiem na północ do Hiperborei swego rodzinnego kraju. Po drodze jego drużynę ogniem i mieczem nęka straszliwy wojownik a i wśród jego ludu nie wszyscy cieszą się z jego powrotu… Znakomita rzymska epopeja z brawurową fabułą i przyprawiającym o dreszcze dramatyzmem – Guardian Harry Sidebottom wykłada historię starożytną na Uniwersytecie Oksfordzkim. Publikacjami na temat antycznego rzemiosła wojennego sztuki klasycznej i historii kultury Imperium Romanum zdobył międzynarodowe uznanie. Obecnie pracuje nad nowym cyklem Throne of the Ceasars którego akcja również rozgrywa się w imperium rzymskim nękanym kryzysem w III wieku.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów