Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wojownik Rzymu cz. 6. Bursztynowy szlak

Harry Sidebottom

Wojownik Rzymu cz. 6. Bursztynowy szlak

Szósty tom serii Wojownik Rzymu o przygodach Balisty – postaci autentycznej najemnika na usługach imperium rzymskiego. Rok 264. Imperium rzymskie jest rozdarte na pół. Prowincje zachodnie – Galię Hiszpanię i Brytanię zajął uzurpator Postumus na równinach północnej Italii zaś zbierają się wojska cesarza Galiena. Balista wypełniając misję owianą aurą tajemnicy i podejrzeń podróżuje bursztynowym szlakiem na północ do Hiperborei swego rodzinnego kraju. Po drodze jego drużynę ogniem i mieczem nęka straszliwy wojownik a i wśród jego ludu nie wszyscy cieszą się z jego powrotu… Znakomita rzymska epopeja z brawurową fabułą i przyprawiającym o dreszcze dramatyzmem – Guardian Harry Sidebottom wykłada historię starożytną na Uniwersytecie Oksfordzkim. Publikacjami na temat antycznego rzemiosła wojennego sztuki klasycznej i historii kultury Imperium Romanum zdobył międzynarodowe uznanie. Obecnie pracuje nad nowym cyklem Throne of the Ceasars którego akcja również rozgrywa się w imperium rzymskim nękanym kryzysem w III wieku.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów