Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wykute w brązie

Lindsey Davis

Wykute w brązie

Kolejny po Srebrnych świnkach tytuł z bestsellerowej serii z Markiem Dydiuszem Falkonem. Rzym w I wieku n.e. za czasów Wespazjana. Detektyw Marek Dydiusz Falko na rozkaz cesarza Wespazjana ma przeprowadzić śledztwo w sprawie zdrady stanu. Odtrącony przez piękną patrycjuszkę Helenę Justynę chętnie podejmuje się zadania które pozwoli mu zapomnieć o własnym nieszczęściu. Udając beztroskiego podróżnika w towarzystwie najlepszego przyjaciela Petroniusza udaje się do Neapolu wspaniałych Pompejów… gdzie dochodzi do całej serii niezwykłych wydarzeń obejmujących kolejny spisek i brzemienne w skutki spotkanie z ukochaną Heleną. Błyskotliwy dowcipny kryminał w rzymskiej szacie nie pozwala się nudzić Kolejny po Srebrnych świnkach tytuł z bestsellerowej serii z Markiem Dydiuszem Falkonem. Lindsey Davis jest uznaną i wielokrotnie nagradzaną pisarką. Stworzyła barwną postać Falkona za którą otrzymała w 2000 roku Sherlock Award. Seria książek opisujących jego przygody z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek obejmuje już 19 powieści przetłumaczonych na kilkanaście języków. Już wkrótce kolejne tomy także po polsku.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów