Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wykute w brązie

Lindsey Davis

Wykute w brązie

Kolejny po Srebrnych świnkach tytuł z bestsellerowej serii z Markiem Dydiuszem Falkonem. Rzym w I wieku n.e. za czasów Wespazjana. Detektyw Marek Dydiusz Falko na rozkaz cesarza Wespazjana ma przeprowadzić śledztwo w sprawie zdrady stanu. Odtrącony przez piękną patrycjuszkę Helenę Justynę chętnie podejmuje się zadania które pozwoli mu zapomnieć o własnym nieszczęściu. Udając beztroskiego podróżnika w towarzystwie najlepszego przyjaciela Petroniusza udaje się do Neapolu wspaniałych Pompejów… gdzie dochodzi do całej serii niezwykłych wydarzeń obejmujących kolejny spisek i brzemienne w skutki spotkanie z ukochaną Heleną. Błyskotliwy dowcipny kryminał w rzymskiej szacie nie pozwala się nudzić Kolejny po Srebrnych świnkach tytuł z bestsellerowej serii z Markiem Dydiuszem Falkonem. Lindsey Davis jest uznaną i wielokrotnie nagradzaną pisarką. Stworzyła barwną postać Falkona za którą otrzymała w 2000 roku Sherlock Award. Seria książek opisujących jego przygody z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek obejmuje już 19 powieści przetłumaczonych na kilkanaście języków. Już wkrótce kolejne tomy także po polsku.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów