Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Zarys kultury starożytnej Grecji i Rzymu

Stanisław Stabryła

Zarys kultury starożytnej Grecji i Rzymu

Choć dzieje cywilizacji antycznej są przedmiotem badań historyków od chwili gdy historiografia zaistniała jako dziedzina nauki do dzisiaj pojawiają się nowe interpretacje tej tematyki tak interesującej i barwnie opisanej przez dziejopisów starożytnych.

Najnowszą interpretację daje w swym dziele Stanisław Stabryła wybitny filolog klasyczny erudyta znawca mitologii starożytnej profesor obdarzony umiejętnością zainteresowania swym pisarstwem czytelników odległych od uniwersyteckich sal i korytarzy. Swoje kompendium skrótowe w treści i formie pisał wprawdzie głównie z myślą o studentach historii ale z przekonaniem możemy je polecić wszystkim zainteresowanym dziejami antyku.

Cena: 28,13 zł | Produkt jest dostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów