Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Żołnierze Marka Antoniusza. Legion III Galijski. Seria: Legiony rzymskie

Stephen Dando-Collins

Żołnierze Marka Antoniusza

Historia Nieustraszonych, czyli słynnego Trzeciego Legionu Galijskiego, cieszącego się reputacją najgroźniejszej formacji rzymskiej. Autor, na podstawie własnych długoletnich badań oraz źródeł klasycznych, odtwarza jego dzieje, wojny, w których uczestniczył, kampanie, sylwetki dowódców, uzbrojenie, zwyczaje oraz życie codzienne żołnierzyi oficerów. W czasach Marka Antoniusza jednostka osiągnęła szczyt sławy, jednak wkrótce na skutek ponoszonych strat w ludziach jego sława zaczęła gasnąć.

Produkt jest tymczasowo niedostępny

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów