Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Rabat 10% na pomoce naukowe z Tarquin

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Miło mi poinformować, że IMPERIUM ROMANUM nawiązało współpracę z angielskim wydawnictwem Tarquin Group. W związku z tą okazją przygotowana została ciekawa oferta dla Czytelników.

Co oferuje Tarquin? Wydawnictwo oferuje szeroką gamę angielskojęzycznych książek i materiałów do nauki, które pozwalają zrozumieć świat nie tyko ze strony teoretycznej, ale i praktycznej. Czytelnik do swoich rąk otrzymuje modele papierowe, zagadki oraz wiele innych produktów, które świetnie pobudzają wyobraźnię oraz zajmują czas w pożyteczny sposób.

W ofercie znajduje się olbrzymia ilość ciekawych materiałów, z różnych dziedzin życia oraz dla różnego wieku (od najmłodszych po dorosłych). Znaleźć możemy także coś dla miłośników antycznego Rzymu:

Czytelnicy IMPERIUM ROMANUM mogą liczyć na 10% rabat dla zamówień. W tym celu przy złożeniu zamówienia należy podać w polu DISCOUNT CODE: IR202.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą!

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów