Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Rabat 10% na pomoce naukowe z Tarquin

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Miło mi poinformować, że IMPERIUM ROMANUM nawiązało współpracę z angielskim wydawnictwem Tarquin Group. W związku z tą okazją przygotowana została ciekawa oferta dla Czytelników.

Co oferuje Tarquin? Wydawnictwo oferuje szeroką gamę angielskojęzycznych książek i materiałów do nauki, które pozwalają zrozumieć świat nie tyko ze strony teoretycznej, ale i praktycznej. Czytelnik do swoich rąk otrzymuje modele papierowe, zagadki oraz wiele innych produktów, które świetnie pobudzają wyobraźnię oraz zajmują czas w pożyteczny sposób.

W ofercie znajduje się olbrzymia ilość ciekawych materiałów, z różnych dziedzin życia oraz dla różnego wieku (od najmłodszych po dorosłych). Znaleźć możemy także coś dla miłośników antycznego Rzymu:

Poznać możemy m.i.n.:

Czytelnicy IMPERIUM ROMANUM mogą liczyć na 10% rabat dla zamówień. W tym celu przy złożeniu zamówienia należy podać w polu DISCOUNT CODE: IR202.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą!

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów