Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Sklep IMPERIUM ROMANUM

Miło mi poinformować, że z dniem dzisiejszym uruchomiony został oficjalny SKLEP portalu IMPERIUM ROMANUM (za pośrednictwem Cupsell.pl), w którym można zaopatrzyć się w koszulki, bluzy i inne akcesoria, które nawiązują do historii antycznego Rzymu.

SKLEP na tę chwilę ma ograniczoną ofertę, jednak stopniowo będzie się rozrastał. Jeżeli macie jakieś propozycje rozwoju lub pomysły na nadruki, które by Was zainteresowały – proszę pozostawcie komentarz lub dajcie znać.

Nie ukrywam jest to śmiała decyzja z mojej strony, gdyż od dłuższego czasu planowałem tego typu inicjatywę. Z doświadczenia wiem, że wiele osób szuka tego typu produktów (sam jestem jedną z nich), a w sieci nie ma niestety ciekawych wzorów w tematyce Rzymu. Planuję wykrzesać naprawdę coś ciekawego!

Zyski z marży pozwolą mi zdobyć pieniądze na dalsze tłumaczenie portalu oraz utrzymanie programistyczne oraz optymalizację.

Zapraszam do odwiedzenia:

Sklep IMPERIUM ROMANUM

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów