Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

„Those About to Die” – nowy serial w antycznym Rzymie

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Anthony Hopkins
"Those About to Die" - nowy serial w antycznym Rzymie

Ostatnimi dniami ogłoszono, że powstaje nowy serial pt: „Those About to Die”, którego akcja będzie się rozgrywać w antycznym Rzymie.

Do tej pory wiemy, że w filmie występować będzie m.in. Anthony Hopkins, który wcielić się ma w postać cesarza Wespazjana. Reżyserem produkcji będzie z kolei Roland Emmerich, który stworzył takie filmy jak „2012” czy „Dzień Niepodległości”. Zdjęcia mają się zacząć już w tym roku, w Italii.

Z tego co się zorientowałem, serial powstaje na bazie książki o takim samym tytule i ma przedstawiać, poza intrygą i polityką, także przede wszystkim walki gladiatorów.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów