Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Rusza darmowy kurs dzięki któremu poznamy Rzym z roku 315 n.e.

Rusza darmowy kurs dzięki któremu poznamy Rzym z roku 315 n.e.
Rusza darmowy kurs dzięki któremu poznamy Rzym z roku 315 n.e.

University of Reading uruchamia darmowy kurs on-line w ramach, którego studenci będą mogli podziwiać wirtualnie odtworzony Rzym z roku 315 n.e., a w tym potężne Koloseum oraz Panteon.

Kurs o nazwie „Rome: A Virtual Tour of the Ancient City” będzie trwał 5 tygodni i ruszy w najbliższy poniedziałek 13 marca. Wykładowcą będzie dr Matthew Nicholls, a celem tego ogólnodostępnego wykładu jest zachęcenie studentów do zgłębiania świata Rzymian.

W trakcie kursu, studenci będą mieli okazję podziwiać piękne rekonstrukcje rzymskich budowli w panoramie 360 stopni oraz 3-D.

Więcej o kursie

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów