Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Rusza darmowy kurs dzięki któremu poznamy Rzym z roku 315 n.e.

Rusza darmowy kurs dzięki któremu poznamy Rzym z roku 315 n.e.
Rusza darmowy kurs dzięki któremu poznamy Rzym z roku 315 n.e.

University of Reading uruchamia darmowy kurs on-line w ramach, którego studenci będą mogli podziwiać wirtualnie odtworzony Rzym z roku 315 n.e., a w tym potężne Koloseum oraz Panteon.

Kurs o nazwie „Rome: A Virtual Tour of the Ancient City” będzie trwał 5 tygodni i ruszy w najbliższy poniedziałek 13 marca. Wykładowcą będzie dr Matthew Nicholls, a celem tego ogólnodostępnego wykładu jest zachęcenie studentów do zgłębiania świata Rzymian.

W trakcie kursu, studenci będą mieli okazję podziwiać piękne rekonstrukcje rzymskich budowli w panoramie 360 stopni oraz 3-D.

Więcej o kursie

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów