Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Sklep on-line z antycznymi artefaktami

Sklep on-line z antycznymi artefaktami
Sklep on-line z antycznymi artefaktami | Zdjęcie: Edgar L. Owen, Ltd.

Gdyby ktoś miał zbędne i niemałe pieniądze, nie wiedział co z nimi zrobić oraz kochał starożytność to z pewnością zaciekawi go to miejsce.

Galeria Edgar L. Owen, Ltd. posiada jeden z największych zbiorów starożytnych artefaktów on-line, który liczy ponad 16 tysięcy przedmiotów. Znaleźć tu można wszystko: biżuterię, monety, naczynia, popiersia, figurki, mozaiki. Spory zbiór pochodzi także z antycznego Rzymu.

Zachęcam do oglądania pod poniższym linkiem.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów