Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

W czerwcu będzie miał miejsce koncert, na którym usłyszymy muzykę z „Gladiatora”

Scena z filmu "Gladiator"
Scena z filmu "Gladiator"

W dniach 8-9 czerwca tego roku na terenach niegdysiejszego Circus Maximus w Rzymie odbędzie się koncert. Orkiestra złożona z 200 muzyków oraz chór „Italian Film Orchestra” zagrają cudowną muzykę z filmu „Gladiator”.

Dyrygentem orkiestry i chóru będzie Justine Freer.

Wcześniej, bo 6 czerwca, w Koloseum odbędzie się koncert dla mniejszej publiczności, którego celem będzie zbiórka funduszy na cele charytatywne.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów