Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Drodzy Czytelnicy! Zwracam się do Was z gorącą prośbą!

Portal IMPERIUM ROMANUM, w związku z ogromną ilością odwiedzin, ostatnimi dniami został przeniesiony na serwer dedykowany. Wiąże się to ze zdecydowanym zwiększeniem kosztów utrzymania serwera. 

W tym momencie rocznie opłata wynosi 3531  33 gr. Jest to niezwykle duże obciążenie dla mnie, jako osoby prywatnej – właściciela strony, pomysłodawcy idei i administratora treści. Staram się codziennie aktualizować informacje na portalu, poprawiać jego nawigację, wyszukiwać nowości ze świata antycznych Rzymian oraz programować nowe udogodnienia informatyczne. Dzielę się z Wami ciekawostkami na portalach społecznościowych. Bardzo często robię to do późnych godzin nocnych, na własną rękę. Robię to po to, aby dzielić się zdobytymi informacjami o historii antycznego Rzymu oraz udostępniać Wam wielkie kompendium wiedzy o Rzymianach, ich kulturze, społeczeństwie i innych dziedzinach. Sprawia mi to wielką radość i czuję satysfakcję, patrząc jak wielkim projektem stał się IMPERIUM ROMANUM po 10 latach istnienia w sieci.

Codziennie z portalu korzysta ponad 4000 unikalnych użytkowników. Wielu z Was pobiera materiały, wykorzystuje je do naukowych oraz prywatnych celów. Niezmiernie mnie to cieszy i liczę, że będzie tak zawsze!

Niestety dotarłem do takiego momentu, że samodzielnie nie jestem w stanie utrzymać portalu i muszę liczyć na pomoc. Liczę, że Wasze drobne wpłaty pozwolą mi opłacić serwer i utrzymują IMPERIUM ROMANUM w Internecie. Jestem dumny z tej szczytnej idei i wiem, że Rzym nie upadnie. Potrzebuję jedynie Waszego wsparcia!

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem tego linka: https://zrzutka.pl/uy5c2m

Dziękuję za wszelkie wpłaty i wsparcie!

Ze swojej strony mogę zagwarantować dalszy wigor i chęć pracy nad stroną, którą tworzę dla Was.

Z poważaniem,

Jakub Jasiński alias Cosiek, właściciel portalu

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów