Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Drodzy Czytelnicy! Zwracam się do Was z gorącą prośbą!

Portal IMPERIUM ROMANUM, w związku z ogromną ilością odwiedzin, ostatnimi dniami został przeniesiony na serwer dedykowany. Wiąże się to ze zdecydowanym zwiększeniem kosztów utrzymania serwera. 

W tym momencie rocznie opłata wynosi 3531  33 gr. Jest to niezwykle duże obciążenie dla mnie, jako osoby prywatnej – właściciela strony, pomysłodawcy idei i administratora treści. Staram się codziennie aktualizować informacje na portalu, poprawiać jego nawigację, wyszukiwać nowości ze świata antycznych Rzymian oraz programować nowe udogodnienia informatyczne. Dzielę się z Wami ciekawostkami na portalach społecznościowych. Bardzo często robię to do późnych godzin nocnych, na własną rękę. Robię to po to, aby dzielić się zdobytymi informacjami o historii antycznego Rzymu oraz udostępniać Wam wielkie kompendium wiedzy o Rzymianach, ich kulturze, społeczeństwie i innych dziedzinach. Sprawia mi to wielką radość i czuję satysfakcję, patrząc jak wielkim projektem stał się IMPERIUM ROMANUM po 10 latach istnienia w sieci.

Codziennie z portalu korzysta ponad 4000 unikalnych użytkowników. Wielu z Was pobiera materiały, wykorzystuje je do naukowych oraz prywatnych celów. Niezmiernie mnie to cieszy i liczę, że będzie tak zawsze!

Niestety dotarłem do takiego momentu, że samodzielnie nie jestem w stanie utrzymać portalu i muszę liczyć na pomoc. Liczę, że Wasze drobne wpłaty pozwolą mi opłacić serwer i utrzymują IMPERIUM ROMANUM w Internecie. Jestem dumny z tej szczytnej idei i wiem, że Rzym nie upadnie. Potrzebuję jedynie Waszego wsparcia!

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem tego linka: https://zrzutka.pl/uy5c2m

Dziękuję za wszelkie wpłaty i wsparcie!

Ze swojej strony mogę zagwarantować dalszy wigor i chęć pracy nad stroną, którą tworzę dla Was.

Z poważaniem,

Jakub Jasiński alias Cosiek, właściciel portalu

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów