Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Nowości (Portal)

Współpraca z „Ancient History Magazine”

Miło mi poinformować, że portal IMPERIUM ROMANUM nawiązał współpracę z popularnym angielskojęzycznym miesięcznikiem „Ancient History Magazine”. Co miesiąc, będę miał możliwość zapoznać się z treścią magazynu, którzy na bieżąco informuje o najnowszych badaniach archeologicznych, odkryciach i ciekawych informacjach na temat starożytnej historii; w tym oczywiście antycznego Rzymu. Pozyskaną wiedzę wykorzystam do rozwijania portalu i pisania nowych treści.

Ancient History magazine

XVIII urodziny IMPERIUM ROMANUM!

Miło mi oznajmić, że portal IMPERIUM ROMANUM obchodzi dzisiaj swoje osiemnaste urodziny! Zaczynając pierwsze prace nad stroną w 2004 roku, nie spodziewałem się, że uda mi się stworzyć tak olbrzymie kompendium wiedzy o antycznym Rzymie.

Osiemnaste urodziny IMPERIUM ROMANUM

IMPERIUM ROMANUM na buycoffee.to

Jeżeli podobają Ci się treści jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się poprzez kanały social media, wdzięczny będę za postawienie mi kawy poprzez buycoffee.to. W ten sposób każdy (bez potrzeby rejestracji) może w łatwy i szybki sposób wesprzeć moją działalność. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i motywację do dalszej pracy!

IMPERIUM ROMANUM na buycoffee.to

Co wdrożono ostatnio na IMPERIUM ROMANUM?

Niewątpliwie rok 2020 był ciężki, jednak pomimo niecodziennej sytuacji w jakiej znalazł się cały świat, ostatnie miesiące wykorzystane zostały do maksymalnej poprawy portalu i dopasowania treści do wymagań Czytelników.

Koloseum nocą

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów