Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

IMPERIUM ROMANUM na Patreon

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Z racji na fakt, iż zdecydowałem się rozpocząć proces tłumaczenia portalu IMPERIUM ROMANUM na język angielski, nieuniknionym było założenia konta na popularnej zagranicznej platformie crowdfundingowej – PATREON.

Jest to dla mnie szansa na zdobycie środków na przetłumaczenie portalu, krok po kroku. Niestety sam nie jestem w stanie temu sprostać. jest to wyzwanie wymagające pokaźnych środków finansowych oraz odpowiedniej umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz fachowości translacji.

Z tego też względu wraz z przybywaniem środków (mam nadzieję) będe mógł stopniowo przekazywać tłumaczom kolejne teksty do tłumaczenia, a następnie je publikować na wersji angielskiej portalu. W tej chwili powstała już baza strony pod tłumaczenia. Kiedy tylko uda się zgromadzić jakąś rozsądną ilość tekstów po angielsku natychmiast ją udostępnię.

Liczę, że również osoby z zagranicy dostrzegą portal i będą chciały wspomóc ten szczytny cel.

Poniżej link do Patreona:

oraz polskiego odpowiednika – Patronite:

więcej o dotacjach:

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów