Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

IMPERIUM ROMANUM na Patreon

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Z racji na fakt, iż zdecydowałem się rozpocząć proces tłumaczenia portalu IMPERIUM ROMANUM na język angielski, nieuniknionym było założenia konta na popularnej zagranicznej platformie crowdfundingowej – PATREON.

Jest to dla mnie szansa na zdobycie środków na przetłumaczenie portalu, krok po kroku. Niestety sam nie jestem w stanie temu sprostać. jest to wyzwanie wymagające pokaźnych środków finansowych oraz odpowiedniej umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz fachowości translacji.

Z tego też względu wraz z przybywaniem środków (mam nadzieję) będe mógł stopniowo przekazywać tłumaczom kolejne teksty do tłumaczenia, a następnie je publikować na wersji angielskiej portalu. W tej chwili powstała już baza strony pod tłumaczenia. Kiedy tylko uda się zgromadzić jakąś rozsądną ilość tekstów po angielsku natychmiast ją udostępnię.

Liczę, że również osoby z zagranicy dostrzegą portal i będą chciały wspomóc ten szczytny cel.

-> Poniżej link do Patreona:
https://www.patreon.com/imperiumromanum

-> oraz polskiego odpowiednika – Patronite:
https://patronite.pl/imperiumromanum

-> więcej o dotacjach:
https://imperiumromanum.pl/dotacje/

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów