Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Małymi krokami nadchodzi IMPERIUM ROMANUM w języku angielskim

Rozpoczął się długo oczekiwany moment dla IMPERIUM ROMANUM. Trwają prace nad stworzeniem bazy angielskojęzycznej portalu. Gdy tylko zakończy się pierwsza faza, będę mógł osobiście rozpocząć tłumaczenie lub zlecać tłumaczenie kolejnych tekstów IMPERIUM ROMANUM na język angielski.

Plan jest taki, że użytkownicy logujący się spoza Polski będą dobierani do wersji angielskiej witryny. Oczywiście na początku wersja angielskojęzyczna będzie bardzo uboga – może kilka tekstów. Ale krok po kroku uda się tworzyć to kolejne wielkie dzieło. Jeżeli ktoś spoza Polski będzie miał ochotę zmienić wersję językową, oczywiście będzie taka możliwość, by przełączyć treści.

Wciąż nie mam pomysłu odnośnie wpisów na social media, czy publikować także po angielsku – ale to już kwestia dłuższego czasu. Na tę chwilę zdaję sobie sprawę, że stawiam przed sobą olbrzymie wyzwanie, któremu mam nadzieję, że sprostam.

Oczywiście na koniec gorące podziękowania do Patronów i osób, które wspierały mnie finansowo w rozwoju portalu. Z pewnością bez Waszej pomocy nie udałoby się wprowadzić wersji mobilnej strony, zoptymalizować portal, a teraz rozpocząć przygotowania do tłumaczenia treści.

Gratias ago!

Czy Ty także chcesz pomóc IMPERIUM ROMANUM?

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów