Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Małymi krokami nadchodzi IMPERIUM ROMANUM w języku angielskim

Rozpoczął się długo oczekiwany moment dla IMPERIUM ROMANUM. Trwają prace nad stworzeniem bazy angielskojęzycznej portalu. Gdy tylko zakończy się pierwsza faza, będę mógł osobiście rozpocząć tłumaczenie lub zlecać tłumaczenie kolejnych tekstów IMPERIUM ROMANUM na język angielski.

Plan jest taki, że użytkownicy logujący się spoza Polski będą dobierani do wersji angielskiej witryny. Oczywiście na początku wersja angielskojęzyczna będzie bardzo uboga – może kilka tekstów. Ale krok po kroku uda się tworzyć to kolejne wielkie dzieło. Jeżeli ktoś spoza Polski będzie miał ochotę zmienić wersję językową, oczywiście będzie taka możliwość, by przełączyć treści.

Wciąż nie mam pomysłu odnośnie wpisów na social media, czy publikować także po angielsku – ale to już kwestia dłuższego czasu. Na tę chwilę zdaję sobie sprawę, że stawiam przed sobą olbrzymie wyzwanie, któremu mam nadzieję, że sprostam.

Oczywiście na koniec gorące podziękowania do Patronów i osób, które wspierały mnie finansowo w rozwoju portalu. Z pewnością bez Waszej pomocy nie udałoby się wprowadzić wersji mobilnej strony, zoptymalizować portal, a teraz rozpocząć przygotowania do tłumaczenia treści.

Gratias ago!

Czy Ty także chcesz pomóc IMPERIUM ROMANUM?

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów