Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Co nowego na IMPERIUM ROMANUM?

Ave ja
Scena Ave ja! z filmu z 2008 roku - Asterix na olimpiadzie.

Ostatni miesiąc przebiegł pod kątem optymalizacji i usprawniania portalu. Z tego względu Czytelnicy powinni wiedzieć, co też działo się na IMPERIUM ROMANUM.

  • Strona została przeniesiona z HTTP na HTTPS. Dzięki temu portal będzie ładował się szybciej, miał większy zasięg oraz stanie się znacznie bezpieczniejszy.
  • Na portalu dodane zostały social buttony FB, G+ i Tiwttera, które nie spowalniają strony, a umożliwiają szybkie dzielenie się wiedzą o Rzymie:)
  • Wprowadzone zostały powiadomienia Push na przeglądarce Chrome. Dzięki temu informacja o najnowszych wpisach będzie dostarczana na bieżąco.
  • Pojawiła się wiadomość pop-up z możliwością zapisu do newslettera.
  • Serwis wpisany został do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy pod poz. Pr 20206.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów