Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Co nowego na IMPERIUM ROMANUM?

Ave ja
Scena Ave ja! z filmu z 2008 roku - Asterix na olimpiadzie.

Ostatni miesiąc przebiegł pod kątem optymalizacji i usprawniania portalu. Z tego względu Czytelnicy powinni wiedzieć, co też działo się na IMPERIUM ROMANUM.

  • Strona została przeniesiona z HTTP na HTTPS. Dzięki temu portal będzie ładował się szybciej, miał większy zasięg oraz stanie się znacznie bezpieczniejszy.
  • Na portalu dodane zostały social buttony FB, G+ i Tiwttera, które nie spowalniają strony, a umożliwiają szybkie dzielenie się wiedzą o Rzymie:)
  • Wprowadzone zostały powiadomienia Push na przeglądarce Chrome. Dzięki temu informacja o najnowszych wpisach będzie dostarczana na bieżąco.
  • Pojawiła się wiadomość pop-up z możliwością zapisu do newslettera.
  • Serwis wpisany został do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy pod poz. Pr 20206.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów