Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Drodzy Czytelnicy!

Od ponad 10 lat portal IMPERIUM ROMANUM istnieje i rozwija się tylko i wyłącznie po to, aby wiedza o historii antycznego Rzymu mogła być dostępna dla wszystkich. 

Dostęp do bazy artykułów jest całkowicie darmowy i autor nigdy nie pozwoli sobie, by od Czytelników były pobierane opłaty. Właściciel portalu poświęca mnóstwo czasu, aby wiedza była przekazywana przystępnie, a Czytelnicy byli usatysfakcjonowani.

Należy nadmienić, że dużym wsparciem jesteście właśnie Wy sami – podsyłacie materiały, piszecie artykuły, wskazujecie błędy, opiniujecie, wspieracie finansowo. Dzięki tym wszystkim działaniom IMPERIUM ROMANUM rozwija się znacznie dynamiczniej. Obecnie istnieją poważne plany na przyszłość: strona ma się rozwijać szybciej, a baza wiedzy poszerzać. Ponadto pojawił się ambitny pomysł przetłumaczenia portalu na język angielski, aby zdobyć większą rzeszę odbiorców. Rodzą się także plany uruchomienia Forum dla pasjonatów antycznego Rzymu.

W tym wszystkim niezwykle potrzebne jest Wasze wsparcie. Istnieje wiele sposobów, aby móc dołożyć swoją cegiełkę przy budowie największego w historii portalu o antycznym Rzymie!

Jak pomóc?

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów