Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Drodzy Czytelnicy!

Od ponad 10 lat portal IMPERIUM ROMANUM istnieje i rozwija się tylko i wyłącznie po to, aby wiedza o historii antycznego Rzymu mogła być dostępna dla wszystkich. 

Dostęp do bazy artykułów jest całkowicie darmowy i autor nigdy nie pozwoli sobie, by od Czytelników były pobierane opłaty. Właściciel portalu poświęca mnóstwo czasu, aby wiedza była przekazywana przystępnie, a Czytelnicy byli usatysfakcjonowani.

Należy nadmienić, że dużym wsparciem jesteście właśnie Wy sami – podsyłacie materiały, piszecie artykuły, wskazujecie błędy, opiniujecie, wspieracie finansowo. Dzięki tym wszystkim działaniom IMPERIUM ROMANUM rozwija się znacznie dynamiczniej. Obecnie istnieją poważne plany na przyszłość: strona ma się rozwijać szybciej, a baza wiedzy poszerzać. Ponadto pojawił się ambitny pomysł przetłumaczenia portalu na język angielski, aby zdobyć większą rzeszę odbiorców. Rodzą się także plany uruchomienia Forum dla pasjonatów antycznego Rzymu.

W tym wszystkim niezwykle potrzebne jest Wasze wsparcie. Istnieje wiele sposobów, aby móc dołożyć swoją cegiełkę przy budowie największego w historii portalu o antycznym Rzymie!

Jak pomóc?

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów