Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Współpraca z „Ancient History Magazine”

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Ancient History magazine
Ancient History magazine #41

Miło mi poinformować, że portal IMPERIUM ROMANUM nawiązał współpracę z popularnym angielskojęzycznym miesięcznikiem „Ancient History Magazine”. Co miesiąc, będę miał możliwość zapoznać się z treścią magazynu, którzy na bieżąco informuje o najnowszych badaniach archeologicznych, odkryciach i ciekawych informacjach na temat starożytnej historii; w tym oczywiście antycznego Rzymu. Pozyskaną wiedzę wykorzystam do rozwijania portalu i pisania nowych treści.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wydawnictwa „Karwansaray Publishers”, który poza wspomnianym magazynem ma w ofercie także inne miesięczniki m.in.”Ancient Warfare” oraz liczne pozycje książkowe.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem magazynu „Ancient History Magazine” może to zrobić tutaj.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów