Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Zapisz się do OneSignal aby otrzymywać powiadomienia

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o najnowszych wpisach na portalu na temat historii antycznego Rzymu zachęcam do zapisania się do OneSignal. Po zmianie domeny wymagane jest ponowne zasubskrybowanie otrzymywania powiadomień.

Wchodząc na stronę: https://imperiumromanum.pl/ użytkownik powinien dostać poniższe powiadomienie (o ile wcześniej już nie zasubskrybował).

Push Notification

Po jego zaakceptowaniu, jeżeli pojawi się nowy post na stronie natychmiast wyskoczy chmurka z informacją i możliwością przejścia do treści w przeglądarce.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów