Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

5 minutowa animacja ukazująca Rzym w 320 roku n.e.

5 minutowa animacja ukazująca Rzym w 320 roku n.e.
5 minutowa animacja ukazująca Rzym w 320 roku n.e.

Serbski informatyk,  Danila Loginov ukazał Rzym z 320 roku n.e. w pięknej i niesamowitej animacji 3D. Na filmie ujrzeć możemy słynne zabytki i monumenty rzymskiej kultury, takie jak: świątynia Divus Augustus, bazylikę Argentaria oraz wiele innych przybytków na Wzgórzu Kapitolińskim.

Przedstawiony okres jest momentem przełomowym dla Wiecznego Miasta, gdyż to właśnie na rozbudowę miasta mają miejsce wpływy chrześcijańskie.

Inna ciekawa animacja Rzymu z tego roku powstała dzięki wspólnej pracy projektu „Rome Reborn” i Akademii Khan.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów