Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Koloseum będzie można zwiedzać nocą

Koloseum będzie można zwiedzać nocą
Koloseum będzie można zwiedzać nocą

W tym roku będzie można ponownie zwiedzać Koloseum nocą. Wydarzenie to będzie trwało do 31 grudnia a nosi nazwę La Luna sul Colosseo.

Zwiedzanie Amfiteatru Flawiuszów trwa 75 minut i obejmuje podziemia, tunele i łuki. Podróż po budowli rozpoczyna się na arenie, skąd doskonale można zobaczyć podziemia.

Zwiedzanie jest oferowane w językach: włoskim, angielski i hiszpańskim. Rozpoczyna się o godzinie 20.00 i trwa do północy (najpóźniejsza wycieczka wyrusza o 22.50). Koszt biletu to 20 euro i nabyć go można tylko drogą internetową tutaj.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Nowości ze świata antycznego Rzymu

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów