Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Koloseum będzie można zwiedzać nocą

Koloseum będzie można zwiedzać nocą
Koloseum będzie można zwiedzać nocą

W tym roku będzie można ponownie zwiedzać Koloseum nocą. Wydarzenie to będzie trwało do 31 grudnia a nosi nazwę La Luna sul Colosseo.

Zwiedzanie Amfiteatru Flawiuszów trwa 75 minut i obejmuje podziemia, tunele i łuki. Podróż po budowli rozpoczyna się na arenie, skąd doskonale można zobaczyć podziemia.

Zwiedzanie jest oferowane w językach: włoskim, angielski i hiszpańskim. Rozpoczyna się o godzinie 20.00 i trwa do północy (najpóźniejsza wycieczka wyrusza o 22.50). Koszt biletu to 20 euro.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów