Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Drodzy Czytelnicy! Weprzyjcie IMPERIUM ROMANUM!

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Od ponad 10 lat portal IMPERIUM ROMANUM istnieje i rozwija się tylko i wyłącznie po to, aby wiedza o historii antycznego Rzymu mogła być dostępna dla wszystkich. Dostęp do bazy artykułów jest całkowicie darmowy i nigdy nie pozwolę sobie, by od Czytelników były pobierane opłaty. Poświęcam mnóstwo czasu i środków, aby wiedza była przekazywana przystępnie, a Czytelnicy byli usatysfakcjonowani.

Niestety jednak koszta związane z prowadzeniem i rozwojem portalu są coraz większe: serwer, domena, prace programistyczne, optymalizacja i likwidacja błędów. Dodatkowo podjąłem się ambitnego dzieła – przetłumaczenia portalu na język angielski, aby wiedza była dostępna nie tylko dla Polaków. Zwłaszcza ten drugi cel jest niezwykle kosztowny. Portal posiada ponad 3300 wpisów, które należy przetłumaczyć na angielski. Co więcej, średnio każda podstrona liczy sobie około 2000 wyrazów. Po przeliczeniu wychodzą olbrzymie kwoty, biorąc pod uwagę stawki tłumaczy.

W tej chwili proces tłumaczenia kolejnych wpisów jest realizowany i opłacany. Jednak aby zachować „rytm” i ciągłość tłumaczenia potrzebuję wsparcia. Jeżeli chcecie, aby IMPERIUM ROMANUM mogło dalej się rozwijać, a ja mógł choć troszkę zostać odciążony, to możecie mi w tym pomóc albo poprzez tłumaczenie podstron portalu na język angielski, albo przekazując (nawet drobne) kwoty na rzecz portalu.

Poniżej możliwe sposoby płatności:

1. Przelew poprzez Dotpay -> https://goo.gl/7OWTU

2. Przelew przez PayPal -> https://goo.gl/Ys2kHe

3. Przelew na konto. Poproś o numer konta na adres mailowy: kontakt@imperiumromanum.pl

4. Obejmij patronatem w Patronite -> https://patronite.pl/imperiumromanum

5. Wesprzyj poprzez zagraniczny portal Patreon – https://www.patreon.com/imperiumromanum

Dziękuję za każde wsparcie i za to że jesteście. Tworzę i dzielę się materiałami dla Was! Gratias ago!
Jakub Jasiński

https://imperiumromanum.pl/dotacje/

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Jeżeli podobają Ci się treści, jakie gromadzę na portalu oraz, którymi dzielę się na kanałach społecznościowych, wdzięczny będę za jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM

Dowiedz się więcej!

Wylosuj ciekawostkę i dowiedz się czegoś nowego o antycznym świecie Rzymian. Wchodząc w poniższy link zostaniesz przekierowany do losowego wpisu.

Losowa ciekawostka

Losowa ciekawostka

Odkrywaj tajemnice antycznego Rzymu!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera, który jest wysyłany w każdą sobotę.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera

Księgarnia rzymska

Zapraszam do kupowania ciekawych książek poświęconych historii antycznego Rzymu i starożytności. Czytelnikom przysługuje rabat na wszelkie zakupy (hasło do rabatu: imperiumromanum).

Zajrzyj do księgarni

Księgarnia rzymska

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów